Červen 2007

Včera a dnes

17. června 2007 v 23:16 | Barja |  Denní drobky
Už je to pět dní, co jsem složila poslední zkoušku. Očekávaná úleva se pochopitelně dostavila. Jak jsem měla na začátku zkouškového pocit, že to bude hodně drsné, tak se nakonec ukázalo, že zdaleka nejnáročnějším byl tzv. zápočtový týden kdy jsem doháněla celosemestrové resty. Tím tedy nechci zlehčovat následující zkoušky, ale tu maximální míru stresu jsem si asi vybrala právě během zápočťáku a tak ten zbytek nějak více či méně plynul:-)
Včera jsem si opět ověřila mou neuvěřitelnou schopnost (a čím jsem starší, tím se zvyšuje) si ublížit při jakékoli příležitosti. Nebojte, neřežu do sebe... Všechno je bohužel naprosto náhodné. Většinou si vystačím jen ukopnutými palci, menšími modřinami a dalšími následky nechtěných zakopnutí. Ale včera se mi povedlo spadnout z kola a rovnou si odřít koleno. Není to nijak vážné... jen povrchové škrábance. Ale vidět i cítit jsou dost. A proč to celé vykládám? Před necelým týdnem jsem si totiž odřela i to druhé. Pro změnu ve spánku o stěnu. Takže až někde potkáte slečnu v letních šatech s oběmi odřenými koleny, nedivte se. I dospělí občas vypadají jako uličníci:-)
Dnešek jsem strávila v lanáči, coby nedělní služba a bylo strašně příjemné si zase provětrat hlavu a nebýt zavřená někde vevnitř. Jen mě teď zoufale bolí záda a o nohou radši nemluvím. Ale obecně je mi moc fajn...