Báječný začátek měsíce

2. února 2009 v 0:25 |  Denní drobky
Za oknem je zas po nějaké době vidět sníh na protější střeše, živý to důkaz, že zima je ještě pořád tady. Jak jsem byla ještě před týdnem ráda, že je chladno a počasí nic moc, teď se celou duší těším na jaro, až bude teplo a ven budu moct vycházet i na dobu delší než nezbytně nutnou:-)

Pro ty kteří to ještě neví, mám za sebou státnice, na jednom zmých oborů a dokonce s výsledkem úspěšnějším, než jsem čekala - nemám ani jednou za E. V životě jsem se tak dlouho na nic nepřipravovala a zároveň ani neměla pocit, že toho umím čím dál míň, vlastně téměř nic. Ale ukázalo se, že i to nic k něčemu bylo:-) Takže si teď užívám zaslouženého volna. Vyrábím, koukám na filmy, čtu beletrii a je mi fajn. Teď v únoru mě čeká několik událostí na které se těším, a to návštěvy různých kamarádů. Nejen tady, ale i v Praze a ve Vídni. Na tu Vídeň jsem obzvláště zvědavá. Budu mít místní průvodce a mám slíbenou vycházku po mimoturistických místech.

Včera jsem zas po hodně dlouhé době viděla Amélii z Montmartru a strávila tak úžasné dvě hodiny s blaženým výrazem na tváři. Miluju cestujícího trpaslíka:-) Přemýšlela jsem, jaké by to asi bylo, být takových lidí jako je Amélie víc... Ale lidé zvládají komplikovat životy sami sobě víc než dost. A změnit něco, aby těch komplikací bylo míň, je často dost těžké. Zvláště když často ani netuší, že vůbec něco by tu změnu opravdu chtělo. Proto díky všem mým "andělům", kteří mi čas od času pomáhají pootevřít oči.

Volný čas mi dává i možnost uspořádat si vzpomínky, tak jsem se pustila do zpracování loňských báječných tří týdnů "in intalian way of life" v San Potitu. Zpětně díky fotkám rekonstruuju dny a částečně si to tak prožívám znova. Po třičtvrtě roce jsem shlédla Josuho film o střetu kultur, film o nás, kteří jsme tam byli a zas skoro cítila teplé červencové paprsky a dostala chuť zas někam vyrazit. Ale letos ještě ne, nevěřím, že bych měla dvakrát po sobě takové štěstí na zajímavý projekt a bezproblémové lidi. Jižní slunce však láká pořád... A ať vás hřeje i to únorové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaja | 3. února 2009 v 16:03 | Reagovat

Ahoj. gratuluju ke statnicím. sice jsem to jeste nedocetla, ale ty mas ty statnice hned na zacatku. takze ted ti muzu rikat slecno bakalarko?:)

2 Barya | 3. února 2009 v 22:27 | Reagovat

Ještě ne, nejdřív musím dodělat druhý obor:-)

3 Jaja | 4. února 2009 v 12:01 | Reagovat

tak to jo, takze az v lete?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama