Nějak bylo, nějak bude

7. března 2009 v 22:34 |  Denní drobky
Tak mám za sebou první týden praxe. Nebylo to tak hrozné jak jsem čekala, ale místy by mohlo být i líp... Velké plus je, že chodím na devátou a tudíž mám možnost vstávat v celkem rozumnou dobu. Mínus (občas) je naopak fakt, že nějak neexistuje konec pracovní doby, takže jsem zatím odcházela jak v pět tak v osm večer. No, čeká mě ještě dvanáct týdnů, tak uvidím co bude.

Teď pár slov o tom co bylo...

Víkend ve Vídni - už velmi vtipný začátek naznačil, že to bude pohoda, což se také v celém průběhu jednoznačně potvrzovalo. Zmíním jen pár bodů, obsáhlý popis sem nepatří. Takže skvělá fazolová polévka, šunka na způsob italského prosciutta (jedna z věcí, po kterých se můžu utlouct:-), vstávání bez budíku, procházka městem, trh s velkým množstvím dobrot, které v Čechách takhle na jednom místě nenajdete, neuvěřitelné množství mých milovaných oliv i s možností ochutnat, jídlo u Pakistánce (aneb pay as you wish), vynikající film Station agent, pohodové dopoledne s knížkou v posteli a spoustu dalšího, na co jsou slova krátká... Prostě relax.

Valná hromada HB - spousta sněhu, spousta byrokracie, spousta známých lidí. Taky prozpívaný večer, mazání chlebů v sedm ráno, parádní koulovačka, Bang na cestě vlakem. A pochopitelně sladká tečka v cukrárně na Orlí.

Konečně jsem zas svěřila své vlasy nůžkám v rukou spulubydlící Bugy. Ale žádný razantní zásah to nebyl. Dovolila jsem jí jen 5 cm :-)

Taky jsem si jednu neděli, kdy bylo nádherné jarní počasí vyrazila jen tak pro radost na Špilberk vyfouknout pár bublin. A nakonec tam strávila víc jak hodinu:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama