Moji milí aneb Přátelé, kamarádi...

26. července 2009 v 21:04 |  Co mi vrtá hlavou
Během července jsem se zas po kratší či delší době potkala s několika svými kamarády. Až na jeden případ to bylo plánované, ale o to víc jsem se na ta setkání mohla těšit. Je fajn si občas připomenout, jaké skvělé lidi mám okolo sebe.

Vám všem, kterých se to týká (a tím myslím i vás, se kterými jsem se teď potkat nestihla) děkuju za to, že jste stále ještě schopni a ochotni mě poslouchat; přehlížet všechny moje špatné vlastnosti; popostrčit správným směrem; upozornit na chybu a neudělat přitom ze mě úplného blbce; přivést na jiné myšlenky; smát se na mě i tehdy, kdy jinak moc důvodů k úsměvu nemáte; povzbuzovat mě; přesvědčovat, že jsem úžasná i ve chvíli, kdy si tak rozhodně nepřipadám; obejmout mě, mlčet když je třeba a být mi prostě nablízku.

Nedávno jsem se setkala s úžasnou definicí. Podle ní "přátelství je, když můžeš být s někým sám sebou."

Zcela konkrétně bych nyní chtěla za tuto možnost a také za protančenou noc poděkovat mým třem úžasným víkendovým společnicím. A jednomu (stále ještě:-) mladému muži chci věnovat svůj dík za umožnění návratu v čase a za pocit, že tam pro mě (alespoň pro tu chvíli) prostě byl.

Moji milí, jsem hrdá a je mi ctí, že jsem i vaše :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama