I'm little bit of everything

4. února 2010 v 1:03 |  Denní drobky
S kamerou v ruce procházím ulicemi a tvořím. Písmena, slova, věty. Jejich smysl se ještě skrývá kdesi v zadní části mé hlavy, ale ohromně mě to baví. Očima zkoumám každý vývěsní štít, každý plakát, každou plochu, ve které se možná skrývá součást mého příběhu. Je krásně, nespěchám. Mám čas zavřít oči a na chvíli vnímat jen zvuky města. Mám ho ráda. Je v něm kousek od všeho, je neustále živé, neustále se měnící. Experiment. Jako já.


Už druhý den mi ve volných chvílích ve sluchátkách zní písnička z filmu Po čem ženy touží, jejíž soušástí je i ono I'm a bitch I'm a lover I'm a child I'm a mother, I'm a sinner I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell I'm your dream I'm nothing in between, You know you wouldn't want it any other way. A to jsem já, přesně takový mám pocit - jsem puzzle s každým dílkem tak jiným, že jen zázrakem zapadají do sebe, ale je to fajn. S různorodostí nehrozí nuda.

Nejradši mám odpolední slunce mezi třetí a čtvrtou - dává báječné světlo, v němž mám chuť se smát. Jednat přímo. Bez vytáček. Na rovinu dokázat říct: Prostě teď nemám chuť tě vidět, a nezaobalovat to do, byť pravdivých, vět že mám moc práce. Proč jen jsem tak asertivní? Ten, co si obvykle všechno bere moc osobně, překvapivě bez poznámek akceptoval i druhé odmítnutí a místo toho mi v síti nechal oznámení, že by rád poslal poštovního holuba. Tak to jsem vážně zvědavá, jestli přiletí s výčitkami v očích a plným zobákem otázek, nebo něčím úplně jiným.

Zvědavá jsem na víc věcí. Třeba proč má Indián potřebu mě vidět (upřímně doufám, že si nemyslí na to, co si myslím, že myslí), jak to dopadne s Tím, který neměl štěstí a taky proč mě tolik řeší Ten, který se vzdal. Něco se dozvím časem a o něčem naopak doufám, že uplave s proudem pryč, aniž by to příliš zasáhlo moje břehy. A hlavně se moc těším na příští týden, kdy konečně zase přenesu z éteru do reality alespoň část z hovorů načatých v předlouhých mailech s Tou, která dává naději:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama